Coden Argus

Türkiye de 1997 yılından günümüze yetkili temsilcisi olduğumuz Codan Argus firmasının üstün kalite anlayışı ile üretilen Argus 717V infüzyon pompası ile Argus 616S enjektör pompası kullanıcılara kullanım kolaylığı, maksimum güvenlik ve her zaman son teknolojiyi sunmaktadır.

 

Türkiye çapında 15.000’i aşkın cihaz sayımız ve İstanbul başta olmak üzere 6 farklı bölgede geniş ve hızlı desteğimiz bulunmaktadır.

 

Argus 717 V gelişen son teknoloji ile üretilmiştir. Cihazda daha fazla tedavi güvenliği için istenildiği takdirde ilaç veri tabanı uygulanıp hasta kilosuna orantılı olarak doz hesaplama işlemi yapılabilmektedir. Maksimum %2 hata payı ile çalışan 717 V infüzyon pompası, uluslararası standartlara uygun ve kabul görmüş tüm infüzyon pompa setleri ile set bağımsız olarak çalışabilmektedir.

Argus 616 S enjektör pompası kullanım kolaylığı açısından 717 V infüzyon pompası ile aynı arayüze sahiptir. Bu yeni cihazımızda doz hesaplama ve TIVA modunun yanı sıra TCI yani “Hedef Kontrollü İnfüzyon”sistemi sayesinde Propofol ve Remifentanil gibi ilaçların tedavileri daha üst düzey yöntemler ile yapılabilmektedir. Maksimum %2 hata payı ile çalışan Argus 616 S uluslar arası standartlara uygun bütün perfüzör şırıngaları ile sorunsuz biçimde çalışmaktadır.

Codan Argus’un alt yapısındaki bütün cihazlar, sunulan Docking Station’lar sayesinde hem çoklu kullanımda gereksiz kablo kirliliğinin önüne geçiyor, hem de bu docking station’lar sayesinde infüzyon ve enjektör pompalarınız PDMS (Patient Data Monitoring System) yani merkezi bir monitörizasyon sistemine dahil edilebilmektedir.