Proje


Fizibilite

Yatırımcı tarafından talep edildiğinde:

– Bölgede nüfusu oluşturan bireylerin gelir durumu,

 – Bölgesel nüfus yoğunluğu,

 – Bölgeye ulaşım imkanları,

 – Önceki döneme ait sağlık istatistikleri gibi konular göz önünde bulundurularak yatırımın      kapasitesi,

 – Yatırımın mali analizi,

 – Kullanılacak malzeme ve tıbbi ekipmanın niteliği,

 – İnşaat ve ekipman maliyetleri,

 – Çalıştırılacak personelin sayısı ve niteliği,

 – Periyodik dönemlere göre gelir ve gider tabloları gibi konular değerlendirilerek bir fizibilite çalışması yapılır.


Tasarım ve Planlama

Uluslararası standartlara, ilgili ülkenin mevzuatına ve müşterinin imkanlarına göre tasarım ve planlama çalışmaları yapmaktayız. Cerrahi departmanlar, klinik departmanlar ve bütçeye göre ihtiyaçların belirlenmesinin ardından aşağıdaki adımları takip ederiz.

– Tüm ekipman listesi (BoQ):

  Türkçe’deki karşılığı Keşif Cetveli olan “Bill of Quantities” yapılan metraj çalışması sonucunda uygun fiyatlandırmanın yapılması anlamına gelir. DTC çalışmakta olduğu pek çok firma, yurtdışı deneyimi ve sektördeki tecrübesiyle güvenilir BoQ hizmeti sunar.

– İhtiyaç miktarları

– Teknik özellikler

– Mimari Planın Analizi

DTC sektördeki 20 yılı aşkın deneyimiyle hazırlanmış mimari planların analizini yapar. Gerekli olabilecek iyileştirmeler konusunda saha gözüyle müşterilerimize öneri hizmetleri de sunmaktayız.


Finansman

 

 

Uluslararası finans kriterlerine uygun mali yapıdaki yatırımcılar için, uluslararası finans kuruluşlarından, uygun koşullarda finansal çözümler sağlanabilmektedir.

 

 

 


İnşaat & Konstrüksiyon

 

 

Partneri olduğumuz inşaat firmaları ile birlikte yatırımcılarımıza inşaat ile ilgili çözümler sunmaktayız.

 

 

 

 


Ekipman Temini

 

DTC, müşterinin ihtiyaçlarına ve bütçeye göre teknik servis hizmetinin aksamayacağı şekilde her üreticinin ekipmanlarını tedarik edebilmektedir.

Temin Edilen Ekipmanların sahaya ulaşmasında inşaat ile eş zamanlı planlama yapılır. Satın alma süreci tamamlanan tıbbi cihaz ve ekipmanlar, lojistik departmanımızın organizasyonu ile mahallerine dağıtılır.

 

 


Kurulum ve Eğitim 

 

 

Lojistik birimimiz tarafından sahaya dağıtımı yapılan ekipmanlar; konusunda eğitim almış teknik ekibimiz tarafından üreticinin teknik dokümanlarını belirttiği şekilde kurulur ve işletmeye alınır. Kurulumu yapılan ekipmanlar ile ilgili kullanıcı eğitimleri, üretici tarafından seritifikalandırılmış profesyonel teknik ekibimiz tarafından verilir.

 

 


Satış Sonrası Servis

 

DTC’ nin teknik servis stratejisi, orijinal yedek parça kullanımı ve teknisyenlerin doğrudan ekipman üreticilerinden eğitim almasıdır. DTC cihazların marka ve modelinden bağımsız olarak teknik destek sağlamaktadır. Esnek marka yaklaşımımız, marka seçiminde tarafsız olduğumuz için bizi pazarda eşsiz kılar. Teknik servis hizmetlerimiz önleyici bakım, onarım ve kalibrasyon olarak üçe ayrılmaktadır.