Teknik Servis

DTC ’nin teknik servis stratejisi, orijinal yedek parçalar ile ve doğrudan üreticilerden eğitim almış mühendis ve teknikerler tarafından servis hizmetinin uygulanmasına dayanmaktadır.

 

Esnek marka yaklaşımımız, marka seçiminde nötr olduğumuz için bizi pazarda eşsiz kılmaktadır.

 

DTC cihazların marka ve modelinden bağımsız olarak teknik destek sağlar;

DTC_Teknikservis

BAKIM VE ONARIM

 

DTC, tüm hastaneler ve sağlık tesisleri için bakım hizmetleri sunmaktadır. Bakım, güvenilir medikal cihazlar için çok önemlidir. Ayrıca periyodik bakım hastanelerin masraflarını azaltabilir. Cihazlarda bir sorun ile karşılaşıldığında, uzmanlarımız cihaz ve teçhizata derhal müdahale ederler, bu müdahale ileride oluşabilecek geri dönülmez hataları önlemesi ve maliyeti/sürdürülebilirliği minimumda tutması açısından önemlidir.

 

Bakım onarım işlemlerimiz, mühendis ve tekniker kadromuz tarafından garanti süresinden sonra da müşterilerimizin talebi doğrultusunda yerine getirilir. Medikal cihazları yalnızca arızalandığında bakıma tabii tutmak sağlık sektörü için yanlış bir adımdır. Cihazların onarıcı bakım yanında önleyici bakıma da girmesi gerekir.

 

Neden Önleyici Bakım?

 

Başlangıçtaki arızaların meydana gelmeden önce veya önemli kusurlara dönüşmeden önce sistematik muayene, arıza tespit ve düzeltilmesini sağlayarak ekipmanın tatmin edici çalışma koşullarında muhafaza edilmesi amacıyla ekipman bakım ve servisinin yapılması, medikal sektörde tercih edilen en güvenli bir yöntemdir.

ISTANBUL MERKEZ

KADIKÖY

ANKARA

BURSA

ANTALYA

SAMSUN

DİYARBAKIR

ELAZIĞ