Hakkımızda

1995 yılında Düsseldorf-Almanya’da temelleri atılan DELTA TRADE COMPANY, 1997 yılında İstanbul’da anahtar teslim hastane projeleri yapmak üzere kurulmuştur.

 

Özel girişim olarak kurulan firmamız, kuruluşundan bu yana hastanelerdeki tıbbi cihazlara teknik servis ve bakım-onarım hizmetleri vermekte ve tüm hastane tıbbi cihaz ve laboratuvar ekipmanının yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda satış ve servis hizmetlerini sağlamaktadır.

 

DTC; gelişen ve globalleşen dünyada, trendleri yakalayarak, sunduğu hizmetlerde sürdürülebilir kaliteye ve inovasyona verdiği önemle öne çıkar. Sektördeki 20 yıllık deneyimimizle, bünyemizde planlama, satın alma, uygulama, satış sonrası teknik servis ve kalibrasyon hizmetleri sunmaktayız. Hizmetlerimiz müşterilerimizin istekleri doğrultusunda planlama yapılması, danışmanlık hizmetleri verilmesi ve finansal anlamda çözümler bulunması konularını da kapsamaktadır.

 

DTC, kurulduğu tarihten bu yana Türkiye’de 110’un üzerinde sağlık yatırımını tamamlamış olup, bazılarında kısmi tedarik sağlamış, çoğunda ise tüm ekipmanı tedarik etmiştir.

 

Firmamız, ISO 9001:2008 ve medikal alanda faaliyet gösteren firmalar için geçerli olan ve Türkiye’de büyük üreticiler dışında çok az sayıda firmanın sahip olduğu ISO 13485:2012 Kalite Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.

DTC Grubu; DTC Türkiye, DTC Almanya ve DTS kalibrasyon laboratuvarı ile birlikte çok büyük bilgi birikimine sahip, yaklaşık 200 personeli ile medikal sektörde tüm ihtiyaçlara cevap verebilen bir firmadır.

 

İlkemiz; projelerinizde çözüm ortağı olmak ve müşterilerimize deneyimli, nitelikli ve güvenilir hizmet sunmaktır. DTC olarak, planlama aşamasından itibaren sağlık ve bakım yatırımlarınız için çözüm ortağınız olmayı hedefliyoruz.